Jestem doradcą podatkowym wpisanym na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod nr 11171 (od 2009) oraz adwokatem nr WAW/Adw/4457 w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie (od 2013). Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, handlowego i cywilnego, zdobyte w międzynarodowym środowisku biznesowym. Mówię biegle po polsku, angielsku i niemiecku.

W 2007 rozpoczęłam karierę zawodową dołączając do jednego z departamentów podatkowych Deloitte. W latach 2008-2016 pracowałam w kancelarii prawnej White&Case, uczestnicząc w projektach doradztwa podatkowego i prawnego. W trakcie studiów odbyłam staże m.in.  w  departamencie prawnym centrali Deutsche Bank we Frankfurcie, w polskiej firmie konsultingowej MDDP oraz w niemieckiej kancelarii prawnej Gleiss Lutz.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Warszawskim, studiując jednocześnie na dwóch kierunkach: prawie i dziennikarstwie. Ponadto studiowałam przez rok na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Konstancji w Niemczech. Niezależnie od standardowego programu studiów prawniczych ukończyłam dwa dodatkowe programy na UW: roczną Szkołę Prawa Niemieckiego (z wyróżnieniem) oraz roczne Centrum Prawa Amerykańskiego.

W 2009 r. uczestniczyłam w tzw. letniej szkole CEE Vienna International Tax Law Summer School, której program koncentrował się na umowach o unikaniu podwójnego opodatkowania. Program organizowany był przez Instytut prawa austriackiego i międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu.

Jestem wpisana na listę niemieckojęzycznych prawników działających w Polsce, prowadzoną przez Ambasadę Niemiec w Polsce (lista dostępna tutaj). Należę również do Polsko-Niemieckiego Stowarzyszenia Prawników (DPJV e.V.) (więcej o DPJV tutaj).

W mojej praktyce blisko współpracuję z szeroką siecią ekspertów, w tym z księgowymi, notariuszem i tłumaczami przysięgłymi. Na co dzień współpracuję z rodzinną firmą księgowo-doradczą J&M Consulting Sp. z o.o. (więcej tutaj).

Jestem autorką licznych artykułów w prasie fachowej, dotyczących prawa podatkowego.